hotovo.jpg

HLAVNÍ POSTAVY

rapunzel.jpg
Rapunzel
Rapunzel je tajemná dívka s předlouhými zlatými kouzelnými vlasy obývající vysokou věž. Jako dítě byla unesena z hradu svých rodičů a celý svůj život strávila zamčená ve věži, kde jejím jediným společníkem je jen malý svérázný chameleónik. Dnes je ve věku teenagerky s bujnou fantazií a jen čeká na své osvobození.
------------------------------------------------------------------------------
flynn2.jpg
Flynn Rider
Supersebevědomý Flynn Rider je sám sobě největším fanouškem. Spoléhá se na svůj důvtip, šarm a pěknou tvář, které mu pomáhají dostat se i z nejbeznadějnější šlamastiky.

Flynn je zloděj, který chce ještě jednou pořádně zabodovat, aby mohl konečně žít život, jaký si už dávno vysnil. Nejvíce se přiblíží k naplnění tohoto snu právě tehdy, když potkává Rapunzel, trochu podivná dívka se směšně dlouhými vlasy.

Nečekané spojenectví s touto dívkou z věže přivádí Flynna na největší dobrodružství života.
------------------------------------------------------------------------------
Pascal.jpg
Pascal
Pascal, svérázný chameleónik je věrným společníkem princezny Rapunzel odříznuté od okolního světa v tajemné a vysoké věži. Toto milé zvířátko, jehož barva se mění od zelené (když je v klidu) přes červenou (když se zlobí) až po modrou (když je smutný) je zároveň jejím nejlepším přítelem, důvěrníkem, poradcem, a povzbuzovačem, když se rozhoduje zanechat svůj osamělý život ve věži. Skutečná tvář tohoto loajálního společníka je možno klíčem k rozluštění královské záhady.
------------------------------------------------------------------------------
maximus.jpg
Maximus
Maximus, kůň velitele stráže, považuje za své poslání chytit hledaného zločince Flynna Ridera. Je nebojácný a odhodlaný proti každému nebezpečí a je Flynn ve stopách viagra tam, kde se stráže neodváží. Je to opravdu "tvrdý chlapík". Ale když se seznámí s Rapunzel, jeho srdce změkne a začne se na svět dívat novýma očima. Nemilosrdné pronásledování se mění na začátek krásného přátelství. Kůň, který se chová spíše jako pes, se často mění vlastně na hvězdu filmu a zcela si vás získá, říkají tvůrci filmu.
------------------------------------------------------------------------------
Mother-gothel.jpg
Matka Gothel
Matka Gothel je panovačná, manipulativní a každého diriguje, ale přece jen je jedinou mámou, kterou Rapunzel má. Ukradla maličkou Rapunzel a vychovala ji zavřenou ve své věži, aby jen ona měla přístup k jejím kouzelným vlasům, které Gothel slouží jako pramen věčného mládí.
Whacky Sun
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one